Atakent Evden Eve Nakliyat

Atakent Evden Eve Nakliyat

Atakent sefaköy ilçesine bağlı bir mahallemizdir ama mahalle demeye de şahit lazım çünkü yeni alışveriş merkezleri  ve blokların yapılması ile birlikte adeta şehir olmuş vaziyettedir. Yoğun göç almaya başlayan atakent insanların ilgi odağı olmuş vaziyettedir. Atakent evden eve nakliyat ise burada size ev taşımanızda size büyük destek vermektedir, gerek çalışanları gerek ise yöneticileri ile birlikte size sorunsuz bir hizmet vermektedir. Sektöre 1990 yılında giren firmamız atakentte yeni şubesini açarak hem halka vede kendi için büyük başarıya imza atmıştır. Gelelim firmamızın nasıl çalıştığına ve müşteri memnuniyetine ne derece önem verdiğine,bunların önemi bizim için önemlidir.

Atakent evden eve nakliyat firmaları biliyoruz ki artık sadece paraya değer verip müşteri memnuniyetini su istimal etmektedir ve müşterilerinde acemiliğine denk geldiğinden bu firmalara güvenip işlerini vermektedirler. Firma seçimini çok dikkatlice yapılmasını şiddetle tavsiye ediyoruz, gerek internet ortamı gerek ise komşu esnaflarında bu araştırmayı yapabilirsiniz. Biz taşıma öncesi ekspertiz hizmeti vermekle beraber yanımızda çalıştırdığımız profesyonel kadromuz ile beraber size unutamayacağınız bir hizmet vadediyoruz. Araçlarımız ve ambalajlama ürünlerimiz ev taşımacılığı hizmetine uygun tasarlanmış ve bu testten geçmiştir. Hasar sigortası ve taşıma sözleşmesi ise olmazsa olmazlarımızdandır ve bu hizmetleri size en uygun fiyatlarla vermekten gurur ve onur duyuyoruz. Mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınızı söküp montajını personellerimiz yapmaktadır ama ambalajlamadan kesinlikle taşıması gerçekleştirilmez, bu sebeple seçimizi bizden yana yapmanız size artı kazandıracaktır.

Taşıma ve prensiplerimizi kısaca özet geçtik ve sıra atakent evden eve nakliyat fiyatlarına geldi, bu konu aslında çok önemli bir konu çünkü komisyon karşılığı çalışan firmalar ve sağdan soldan toplama personel bulunduranlar genelde çok ucuz çalışan firmalardır,bu ve benzeri firmalara itibar etmeyiniz. Fiyatlar eşyaların azınlığına,ihtiyaç duyulan personel sayısına,kullanılacak ambalajlama ürünlerinin çoğunluğuna ve iki ev arasında bulunan mesafeye göre belirlenmektedir. Tahmin yürüttüğünüzde ne kadar fiyat çıkacağı bellidir ama başta dile getirdiğimiz gibi sakın düşük fiyatlara kanmayınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.