Beşyol Evden Eve Nakliyat

Beşyol Evden Eve Nakliyat

Sefaköy ilçemize bağlı olan beşyol mahallesi insanların yoğun olarak tercih edilen bir mahalle unvanına sahiptir. Ulaşımı çok rahat olan ve insanların mahalle içerisinden istanbul’un tüm ilçelerine hatları olan çok kullanışlı bir mahalledir. Yoğun ilgi beraberinde everin göçlerini de getirmektedir ve yoğun bir taşıma gerçekleştirilmektedir. Bu esnada gündeme biz beşyol evden eve nakliyat geliyoruz, nakliye denince sefaköy de akla gelen tek firma unvanına sahibiz. Gelin size nasıl bir hizmet verdiğimizi ofisimizde çaylarımızı yudumlarken anlatalım yada buradan okuyarak da sahip olabilirsiniz çalışma prensiplerimize.

Beşyol evden eve nakliyat, öncelikle evinizi gelip yerinde keşif eder ve gerekli tüm araç ve gereçleri, kullanılabilir aracı, yeterli kapasitede personel kadrosunu ve fiyatı orada belirler ve sizin huzurunuza takdim edilir. Fiyat konusunda,kullanılacak ve yapılacak işlemler bütçenize ve hoşunuza giderse tarih belirlenir ve o tarihte araç ve personel kadromuz kapınızı çalar ama gelmeden önce sizi telefonla arayarak müsait olup olmadığınızı yada gelmemiz için onay alınır. Araç kapıya yanaşır, personeller ambalajlama malzemelerini yukarı kullanılmak amaçlı çıkarır. Ambalajlama ile ilgili personel daire içerisinde bulunan tüm eşyaları ambalajlar ve mobilyayı sökecek personelimiz de mobilyaları söker ve ambalajlar daha sonra taşımayı yapacak olan personeller bu esnada hasara karşı alınan önlemler doğrultusunda eşyaları araç içerisine taşır. Araç içerisinde eşyalar zarar görmeyecek şekilde bağlanır ve üst üste konur. Eşyalar bittiğinde ise diğer evin adresine doğru dilerseniz sizde eşlik edebilir yada yanlız da yollayabilirsiniz personelleri.

Yeni dairenizde çok büyük titizlikle eşyalar alındığı gibi tekrar yerlerine konulur ve daha sonra mobilyalar ve beyaz eşyalar yerlerine monte edilir. Beşyol evden eve nakliyat yeni evinizin ne zorluklarla alındığını çok iyi bilir ve bu yüzden ellerinden gelen tüm çabaları sarf etmektedir. Çalışma prensiplerimizi okudunuz ve bundan sonraki işlem izin telefonla bizimle iletişime geçip randevu almanız kalıyor, tabi ki buda sizin takdirinizdir. Bizi tercih edeceğinizden dolayı bizde sizin eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz.