Halkalı Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en gözde mekanlarını ve en kaliteli inşaat şirketlerinin vede en oturulması gereken sitelerin bulunduğu yer halkalı’dır. Halkalı’da oturmak veya oturmaya gönüllü olmak istiyorsanız öncelikle taşıma şirketimizle anlaşmanız gerekmektedir. Firmamız halkalıda ve halkalının her sitesinde ev taşımacılığı hizmeti verdiğinden dolayı hem pratik hemde bilgi sahibidir. Taşıma şirketleri ev taşımacılığını sorunsuz yapmakta olduğunu dile getirseler de sakın taviz vermeyin çünkü 20 yıl tecrübesi olan biz bile dört dörtlük değiliz! Diyelim taşınmanız gerekiyor ve halkalı nakliyat firmaları arasında seçim yapacaksınız, bizimle iletişime geçtiğiniz zaman size ekspertiz personelini göndereceğiz, personel daire içerisinde bulunan tüm eşyaların notunu düşecek ve taşınma ücretini size belgeli bir şekilde sunacaktır. Daha sonra sizin düşünme süreniz başlar yani 30 güne kadar geçerli olan fiyatımız ile geri dönüş yapabilir ve taşıma için randevu alabilirsiniz.

Geri dönüş yaptığında halkalı evden eve nakliyat firması size en uygun saati ve en uygun gün için randevu verir ve randevu gününde size profesyonel kadrodan oluşan ekibini ve aracını tahsis eder. Personellerimiz gelmeden önce sizi arayıp müsait olup olmadığınızı teyit eder ve ondan sonra taşıma yapabilmek için kapınızı çalar. Her personelin yapması gereken iş farklıdır bu yüzden herkes görev ayırımına gider yani mobilyacı,tesisatçı,elektrikçi ve ambalajlama işlemini gerçekleştiren personeller görevlerini yapmaya başlarlar. Tüm işlemler yapılırken taşıma yapan personellerde hazır olan eşyaları taşımaya başlar ve araç içerisinde zarar görmeyecek biçimde istif ederler.

Halkalı evden eve nakliye personelleri bulundukları evde yükleme işlemini bitirdikten sonra diğer evin yolunu tutarlar. Burada size çok büyük görev düşmektedir çünkü hangi eşyanın nereye bırakılmasını göstermeniz gerekmektedir. Eşyalar dilediğiniz yerlere konur ve montajları yapılır ve daha sonra siz hiç yorulmadan ve eşyalarınız zarar görmeden yeni evinizin tadını çıkarırsınız. Firmamızı tercih etmekten mutluluk duyacağınıza ve tüm dostlarınıza referans olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Saygılarımızla…

Halkalı Evden Eve Nakliyat