İnönü Evden Eve Nakliyat

İnönü Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece ve çevre ilçelere evden eve nakliyat hizmetini 1990 yılından bu yana bizler veriyoruz ve bu hizmeti severek ve kesintisiz veriyoruz. Bugün size inönü evden eve nakliyat hizmetini en kolay ve sorunsuz nasıl yaparız onu anlatacağım. Tüm müşterilerimiz gibi sizinde kuşkularınız ve korkularınız mevcuttur ama bu korkuları artık unutun çünkü bizler profesyonel kadromuz ile bu hizmeti sorunsuz vermekteyiz. Bir ev düşünün içinde altından kaplama eşyalar yada bir ev düşünün içindeki eşyalar gayet normal sıradan eşyalar, bu iki evinde bizde manevi değeri aynıdır çünkü biz eşyaların sağlıklı taşınma zorunluluğunu kendimize görev edinmişiz.

Ev taşımadan önce her hangi bir firma ile iletişime geçin ve daha sonra bir ekspertiz personeli isteğin, personel evinize geldiğinde o dairede bulunan tüm eşyaların notunu almak zorundadır. Dairede bulunan eşyaların notu aldıktan sonra size o eşyaların sorunsuz taşınması için gerekli tüm malzeme ve personel sayısını söylemek ve öyle fiyat vermek zorundadır. Anlaşma yaptınız araç ve personel kadrosu evinize geldi, öncelikle dairede bulunan tüm eşyaların ambalajlama işlemini bitirmek zorundadır. Ambalaj işlemi bittikten sonra taşıma işlemine geçilir ve araç içerisinde bir birine teması olmayacak şekilde konulur. Diğer eve geçilince personeller aynı şekilde tüm eşyaların yeni evinize taşıma işlemi yapar ve diğer yandan sökülmüş ve ambalajlanmış eşyaların montaj işlemini yapmak zorundadır. Eşyalar bittikten sonra inönü evden eve taşımacılık firmasının size ve türkiye cumhuriyeti kimlik numaranıza ait sözleşmeyi eşyaları sorunsuz teslim aldığınıza dair imzalayıp anlaşılan ücreti personellere taktim edebilirsiniz. Diyelim eşyalar sorunlu taşındı ve hasar meydana geldi, hemen inönü nakliyatı arayıp hasar sigorta poliçenizi isteyiniz. Poliçe yok ise hukuki yollara elinizdeki sözleşme ile başvurabilirsiniz.

Yukarıda size bir taşınma işleminin nasıl ve hangi firmalarla yapılması gerektiğini anlattık. Taşıma işlemi yapmak istiyorsanız bizimle veya başka bir ev taşıma şirketi ile anlaşma yaparken bu bilgilere dikkat ediniz. Bize o değerli zamanınızı ayırdığınız için size sonsuz teşekkür ederiz.

Hayırlı olmasını temenni ederiz.