Sultan Murat Evden Eve Nakliyat

Sultan Murat Evden Eve Nakliyat

Sultan Murat Evden Eve Nakliyat
İstanbul il sınırları ve İstanbul dışında bazı yerlere hizmet veren nakliye şirketimiz son derece güvenilir bir kuruluştur. Ev halkı için büyük önem taşıyan evden eve nakliyat yani taşınma işi çok önemlidir. Ev taşımak çok zor ve meşakkatli bir iştir. Taşınma işine çok uzun zaman ayırmak gerekir. Bu yüzden ev Sakinleri bulundukları yerden başka bir eve taşınacaksa evden eve nakliyat şirketlerini kullanarak taşınma işlerini yapmak isterler.

Bu taşınma işlemini yaptıracakları şirketlerin güvenilir olması, dikkatli insanlar ile çalışanlar olmasını önemlidir. İşte biz tam bu sırada devreye gireriz. Sultan murat evden eve nakliye şirketimiz, çalışanları ile son derece dikkatli ve uyum içindedir. Evinizi taşırken hiç gözünüz arkada kalmaz. Özenle seçilen çalışanlar temizliğe önem verirler. Kolilere konulan eşyaların zarar görmemesine dikkat ederek yerleştirirler. Her hazırlanan eşya kolisi taşınan yere özenle yerleştirilir. Her odanın eşyası ait olduğu yere konur. Bir kargaşa olmadan her malzeme yerini bulur.
Taşınma sırasında taşınılan evden çıkarken etrafa zarar vermemeye dikkat edilir. Eşyayı taşıdığımız ev de aynı özenle korunarak eşyalar yerleştirilir. Evde eve nakliye eşya taşıyan nakliye araçları da kapalı ve dış etkenlere karşı korumalıdır. Eşya taşınma sırasında gidilen yol güzergâhı da özenle seçilir. Sarsıntı yaratacak bozuk yollardan kaçınılır. Gerçi eşya paketleme ve kolileme sırasında bu sarsıntılar göz önünde bulundurularak işlem yapılır. Mobilyaların çizilmesini önlemek için alınan tedbirler, kırılabilecek mutfak veya diğer ürünler için de alınır.

Üst katlara taşınacak eşyaların komşulara zarar vermemesi binaya zarar vermemesine de özen gösterilir. Her memnun olan müşteri bize sayısı katlanarak gelir. İyi hizmet iyi reklamdır. İyi hizmet ve Güvenli taşımacılık bizim işimizdir. Bizi tercih ettiğiniz için size teşekkür eder, yeni yapacağınız taşımada ise size hayırlı olmasını ümit ediyoruz.